slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

До уваги працівників регіональної філії! 30/8/2016

У квітні 2016 року ПАТ «Укрзалізниця» оголосила конкурс з відбору страховика для здійснення добровільного медичного страхування працівників та пенсіонерів ПАТ «Укрзалізниця».

У конкурсі взяли участь десять страхових компаній - ПрАТ СК «Альфа страхування», ПАТ СК «Інгруп», ПАТ СК «Інтер Експрес», ПрАТ СК «Інтер Поліс», ПАТ СК «Раритет», ТДВ СК «Нафтогазстрах», ПАТ «Український страховий капітал», ПАТ СК «Країна», ПАТ СК «Дім страхування», ПАТ СК «Арсенал страхування».

За результатами розгляду та оцінки конкурсних пропозицій учасників найкращі умови страхування запропонувала страхова компанія «Інтер Поліс».

З 5 вересня «Інтер Поліс» планує на вузлових станціях Придніпровської залізниці низку зустрічей із працівниками магістралі для ознайомлення їх з умовами своїх програм добровільного медичного страхування.

Пропонуємо для попереднього розгляду основні умови програми добровільного медичного страхування ПрАТ «Інтер Поліс» та учасників, які запропонували найбільш наближені до найкращих умови і за результатами оцінки конкурсних пропозицій отримали 50 та більше балів.