slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

2/9/2016

Під час робочого візиту Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна у Запорізьку область Придніпровська залізниця та Запорізька обласна держадміністрація підписали Меморандум про взаємодію та співпрацю

Сьогодні, 2 вересня, у приміщенні Запорізької обласної державної адміністрації в присутності Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, який перебував в Запорізькій області з робочим візитом, регіональна філія «Придніпровська залізниця ПАТ «Укрзалізниця» та обласна влада підписали Меморандум про взаємодію і співпрацю.

З боку регіональної філії документ підписав в.о. начальника Юрій Тищенко, від області – голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Підписаний документ охоплює комплекс питань, які становлять обопільний інтерес регіону та залізниці. Зокрема, сторони домовилися об’єднати свої зусилля задля удосконалення транспортної інфраструктури Запорізької області та ефективного використання наявного потенціалу залізниці. Ідеться також про удосконалення роботи пасажирського комплексу, зокрема розвиток приміських пасажирських перевезень; та узгоджені дії щодо регулювання тарифів і компенсації за перевезення пільговиків у приміському сполученні.

Залізничники та обласна влада задекларували намір широко залучати до вирішення проблем залізничного транспорту промисловий та кадровий потенціал регіону, активізувати роботу з підвищення безпеки руху, зокрема на залізничних переїздах та коліях, безпеку самих залізничних перевезень, а також екологічну та санітарно-епідеміологічну безпеку регіону.

Важливою складовою Меморандуму є завдання налагодження діалогу з вантажовідправниками, розширення переліку та вдосконалення якості послуг у сфері вантажних перевезень, залучення вантажів на залізничний транспорт, а також вироблення спільних дій для забезпечення схоронності вантажів, які перевозить залізниця.

Не залишилися поза увагою і заходи зі спільної підтримки закладів охорони здоров’я та оздоровлення, культури і спорту, питання підвищення рівня соціального захисту населення регіону, у тому числі й працівників та пенсіонерів залізничного транспорту, членів їх сімей; благоустрою території населених пунктів Запорізької області, насамперед привокзальних (пристанційних) територій; взаємовигідної передачі об’єктів соціальної сфери органам місцевого самоврядування.

Обидві сторони також працюватимуть у сфері професійної орієнтації молоді та підтримки профільної освіти; над створенням безперешкодного доступу до об’єктів залізничної інфраструктури для осіб з обмеженими фізичними можливостями; зміцненням обороноздатності країни, наданням допомоги учасникам АТО та вимушеним переселенцям.

Голова Запорізької обласної держадміністрації Костянтин Бриль зазначив, що на цей документ «дуже очікують жителі Запорізької області». За його словами, обласна влада унеможливить будь-які корупційні прояви під час реалізації заходів Меморандуму – за його реалізацією стежитиме громадський контроль.

В.о. начальника регіональної філії «Придніпровська залізниця» Юрій Тищенко сказав: «Підписуючи Меморандум про взаємодію та співробітництво, ми ставимо за мету розширити та поглибити нашу давню і плідну співпрацю із Запорізькою обласною держадміністрацією, зробити її більш комплексною та всебічною».

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян зазначив, що започаткований формат співпраці має дуже важливе значення і що «ми все зможемо зробити разом».