slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За минулий тиждень на Придніпровській магістралі присікли дев’ять крадіжок 6/9/2016

Минулого тижня, з 29 серпня по 4 вересня 2016 року, воєнізована охорона Придніпровської залізниці попередила дев’ять розкрадань майна та вантажів на суму понад 41 тис. грн. За злочинні дії затримано сімох осіб.

Так, 31 серпня на станції Запоріжжя-Ліве бійці ВОХОР спіймали на гарячому чоловіка, який намагався викрасти з вантажного поїзда 200 кг вугілля. Затриманого разом з украденим передали до місцевого відділу поліції.

Того ж дня на станції Воскобійня злодії намагалися вкрасти з поїзда 4,5 тонни вугілля вартістю 12,6 тис. грн, однак їм завадили стрільці воєнізованої охорони магістралі.

На станції Діївка 4 вересня ВОХОРівці спільно з працівниками поліції затримали трьох осіб, які мали при собі газове приладдя для різання металу. Зловмисники вже встигли розібрати з десяток метрів рейок. Розкрадачів передали до правоохоронних органів.

Окрім цього, за ходіння коліями у невизначених місцях воєнізована охорона Придніпровської магістралі оштрафувала 47 порушників правил безпеки на суму майже 1, 5 тис. грн.