slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Розукомплектування та пошкодження приміського рухомого складу – загроза стабільним залізничним перевезенням у приміському сполученні 9/9/2016

За вісім місяців 2016 року на Придніпровській залізниці зафіксували 33 випадки вандалізму щодо приміських поїздів. Завдані підприємству збитки з урахуванням витрат на відновлення пошкодженого та розукомплектованого залізничними хуліганами перевищили 276 тис. грн., що майже на 20% більше за аналогічні показники 2015 року.

Найчастіше цьогоріч вандали діяли на станціях Кривий Ріг та Нікополь. Почастішали також випадки пошкодження приміського рухомого складу на станціях Запоріжжя-2 та Пришиб.

За кожним фактом вандалізму залізничники направляли відповідні матеріали до місцевих правоохоронних органів. За підсумками восьми місяців обліковується 16 кримінальних проваджень.

Окрім того, відповідно до рішення Жовтневого районного суду міста Запоріжжя двох залізничних хуліганів було притягнуто до відповідальності зі стягненням матеріальної шкоди в сумі понад 78 тис. грн.

Придніпровська залізниця застерігає: будь-яке незаконне втручання в діяльність залізничного транспорту є загрозою для безпечного та стабільного руху поїздів. А розкрадачам, вандалам і хуліганам слід пам’ятати про кримінальну відповідальність за свої дії згідно з чинним законодавством України.