slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці обмінювалися досвідом фахівці по роботі з персоналом та «трудовики» 16/9/2016

На Придніпровській залізниці проведено дводенну нараду-семінар для працівників служб кадрової і соціальної політики та організації праці, заробітної плати і структур управління. Мета заходу – вивчення передового досвіду, змін та доповнень до законодавчих і нормативно-правових актів, особливостей практичного їх застосування на початковому етапі діяльності ПАТ «Укрзалізниця».

Нарада-семінар зібрала 74 фахівців відповідних служб та усіх структурних підрозділів регіональної філії. Насичена програма заходу передбачала як лекційні години, так і ділові ігри, командні змагання та тренінги, а також неформальне спілкування учасників, в тому числі й на базі Дорожнього центру з навчально-методичної роботи та відпочинку в с. Орлівщина Новомосковського району Дніпропетровської області.

Початок нараді-семінару поклала зустріч запрошених фахівців із керівниками служб кадрової і соціальної політики, організації праці, заробітної плати і структур управління та представниками Дорпрофсожу.

Так, головний правовий інспектор Дорпрофсожу Ніна Романенко розповіла про роботу з контролю за дотриманням трудового законодавства, яку проводить дорожня профспілка, а провідний фахівець Софія Абрамова – про роботу над Колективним договором ПАТ «Укрзалізниця» та ті зусилля, які докладають профспілки, щоб зберегти у ньому повний пакет існуючих соціальних гарантій для залізничників.

Начальник служби організації праці, заробітної плати і структур управління Наталя Шеремета закцентувала увагу колег на основних нормативних документах та особливостях їх застосування в умовах реформування галузі, зупинилася на актуальних вимогах до роботи служби, найтиповіших проблемах, які виникають у робочому процесі, та шляхах їх вирішення, а також закликала колег стати співучасниками вироблення нової, корпоративної системи оплати та мотивації праці.

Олена Савченко, керівник служби кадрової та соціальної політики регіональної філії, також звернула увагу учасників наради-семінару на законодавчі та нормативні нововведення, зміни у структурі та напрямах діяльності дорожньої служби кадрів, а також поінформувала присутніх про появу у регіональній філії ще одного, нового страховика для здійснення добровільного медичного страхування працівників та пенсіонерів, який невдовзі розпочне ознайомчі зустрічі на крупних залізничних вузлах магістралі.

У Дорожньому центрі з навчально-методичної роботи та відпочинку на учасників заходу очікували робота по секціях, яка ставила за мету активний обмін досвідом, тренінг для набуття комунікативних навичок, який провела психолог служби кадрової та соціальної політики залізниці Ірина Івасюк, а також змагальні завдання, що навчали командній роботі над досягненням спільної мети.

Подібні до проведеного заходи на Придніпровській залізниці є чудовою школою для фахівців різних напрямків, можливістю отримати нові знання, вдосконалити набуті навички, творчо поспілкуватися задля професійного зростання та успішної подальшої роботи.