slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники стурбовані двократним у порівнянні з минулим роком зростанням кількості ДТП на переїздах та коліях 19/9/2016

У серпні 2016 року на Придніпровській залізниці зафіксовано одну дорожньо-транспортну пригоду під час перетину колій автотранспортом. Постраждалих не було. У торішньому серпні на залізничних переїздах магістралі (чи коліях поза ними) також сталася одна ДТП, однак тоді загинула одна людина.

Загалом упродовж восьми місяців на залізничних переїздах та коліях поза переїздами було допущено вісім випадків ДТП, під час яких травмувалося двоє людей.

Кількість цьогорічних ДТП удвічі перевищує аналогічні показники 2015 року, торік було зафіксовано два випадки зі смертельними наслідками та один - травмування.

Серед постраждалих дітей не було – ні в попередньому, ні в поточному році. Аналогічно винуватцями всіх ДТП на залізничних переїздах чи коліях поза ними були водії автотранспорту, які порушили Правила дорожнього руху.

Придніпровські залізничники стурбовані двократним зростанням кількості надзвичайних транспортних пригод на своїй мережі та закликають водії автотранспорту подбати про власну безпеку, а також безпеку інших учасників руху та пасажирів.