slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська магістраль: сторонні втручання – загроза безпеці залізничного руху 20/9/2016

Придніпровські залізничники стурбовані значною кількістю незаконних втручань у роботу магістралі, що є сталою тенденцією вже кілька останніх років.

Так, за вісім місяців 2016 року було зафіксовано 48 випадків втручань сторонніх осіб у роботу залізниці (проти 47 – у 2015 році).

На 65% відсотків у порівнянні з минулим роком збільшилася кількість розкрадань вантажів, елементів верхньої будови колії, пристроїв та споруд, частин рухомого складу, що спричинили тривалу затримку руху поїздів, – 33 та 20 випадків відповідно.

Учетверо побільшало в поточному році фактів агресивних дій щодо працівників залізниці під час виконання ними службових обов’язків, а також пасажирів – 4 проти 1. Більшість із цих випадків є відлунням побутових конфліктів, та непоодинокі спроби перенести їх вирішення на робоче місце однієї зі сторін непокоять залізничників. Як і немотивована агресія щодо осіб, що користуються залізничним транспортом.

На противагу цій статистиці, у поточному році не зафіксовано жодного випадку кидання сторонніх предметів у рухомий склад (торік – 1) та накладання їх на колію (у 2015-му – 2), а також утричі поменшало фактів перекриття руху поїздів сторонніми особами (1 та 3 факти відповідно).

Пішла на спад цьогоріч і кількість подій, пов’язаних із вибуховими пристроями – повідомленнями про їх встановлення та виявлення на вокзалах, у рухомому складі тощо (10 випадків проти 20 – у 2015 році). Ідеться як про застарілі, так і про сучасні боєприпаси.

У результаті незаконних втручань зловмисників у січні-серпні 2016 року було затримано 127 поїздів сумарно на 104 год. 27 хв. (у минулому році – 95 поїздів на 79 год. 46 хв.).

Придніпровська залізниця нагадує, що несанкціоновані втручання в діяльність залізничного транспорту - незаконні і тягнуть за собою як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. За дії неповнолітніх відповідальність згідно із чинним законодавством несуть їхні батьки чи опікуни.