slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській магістралі дисконтною програмою користується майже 32% членів залізничної профспілки 20/9/2016

Укрзалізниця разом із Профспілкою залізничників і транспортних будівельників України прагнуть розширювати соціальні пільги та гарантії працівників галузі.

Для членів Профспілки серед таких гарантій знайшовся приємний бонус у вигляді дисконтної програми, яка дозволяє зекономити кошти у низці закладів: магазинів, аптек, медичних лабораторій, перукарень, кафе, клубів дозвілля, баз відпочинку тощо. Партнерами програми є і такі великі підприємства як страхові компанії, всеукраїнська мережа автозаправок, мобільний оператор, банк і навіть Київський державний економіко-технологічний університет транспорту.

На сьогоднішній день на Придніпровській залізниці серед 59 тис. 900 членів профспілки 31,5 % (18 тис. 845 працівників) користуються перевагами цієї дисконтної програми.

Підприємства-партнери знаходяться у Дніпрі, Кам’янському, Апостоловому, Бердянську, Верхньодніпровську, Вільногірську, Генічеську, Енергодарі, Запоріжжі, Синельниковому, Кривому Розі, Нікополі, Орджонікідзе, П`ятихатках, Пологах, Павлограді, Марганці, Мелітополі.

Дисконтна програма як спеціальний соціальний проект постійно удосконалює та розширює свої можливості, залучаючи нових та цікавих широкому залізничному загалу партнерів. Так, нещодавно до неї долучилися страхова компанія «Інтер-Поліс» та «Кредобанк», які запропонували залізничникам знижки на свої послуги до 50%.