slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Під час місячника безпеки придніпровські залізничники навчають усіх учасників руху 21/9/2016

У рамках місячника безпеки на залізничному транспорті на Придніпровській магістралі проводять інформаційно-роз’яснювальні заходи з профілактики невиробничого травматизму та пропаганди безпеки руху, покликані охопити всіх його учасників.

Першочергова увага, звичайно, приділяється підростаючому поколінню. Виступи з питань безпечної поведінки на залізничних об’єктах у школах, технікумах, коледжах та інших навчальних закладах, насамперед прилеглих до залізничних колій, проводять не лише фахівці з охорони праці і ревізори з безпеки руху, але й керівники служб, структурних підрозділів, залізничних підприємств. Увагу дітей та молоді акцентують також на наслідках незаконних втручань у роботу залізничного транспорту, розкрадань елементів інфраструктури та рухомого складу. Аналогічні зустрічі проходять і в трудових колективах підприємств та установ.

У регіональних засобах масової інформації – на телебаченні, радіо, в друкованих та Інтернет-ЗМІ розгорнуто інформаційну кампанію з безпеки на залізничному транспорті. Про правила безпеки на залізниці пасажирів також інформують диктори на вокзалах та у поїздах.

Окрім цього, на залізниці виготовили близько 40 тис. пам’яток з матеріалами про причини та наслідки ДТП на залізничних переїздах, які залізничники розповсюджують серед пасажирів залізниці на вокзалах та у приміських поїздах, а також на залізничних переїздах - серед водіїв автотранспорту. На регульованих переїздах оновлюються старі або встановлюють нові інформаційні щити, що ілюструють наслідки порушення водіями правил дорожнього руху під час перетину залізничних колій.

Заходи місячника охоплюють не лише зовнішню аудиторію. Додаткові інструктажі й технічні навчання проводяться з водіями відомчого автотранспорту, працівниками залізниці, причетними до питань безпеки руху. Проходять перевірки дорожніх технічних засобів, які випускають на лінію, технічного стану цих засобів, якості роботи пунктів технічного обслуговування і ремонту, їхньої оснащеності необхідним обладнанням, запчастинами, технічною документацією тощо.

Особливу увагу під час місячника на залізниці приділяють порядку дій персоналу в нестандартних ситуаціях, пов’язаних із безпекою руху поїздів та автотранспорту.

Нагадаємо, що місячник безпеки на залізничному транспорті проводиться з 1 до 30 вересня.