slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській магістралі поглиблюють знання залізничних водіїв з правил дорожнього руху 21/9/2016

У рамках місячника безпеки на залізничному транспорті на Придніпровській магістралі пройшов семінар для дорожніх водіїв, покликаний поглибити їхні знання з правил дорожнього руху, донести інформацію, корисну в повсякденній роботі.

Аудиторії була представлена теоретична та методична інформація, навчальні відеоролики і слайди. Наприкінці заняття керманичі відомчої автотракторної техніки пройшли тести, які мали перевірити засвоєння ними прослуханого та переглянутого матеріалу.

Це вже третій на залізниці семінар з безпеки дорожнього руху для «своїх» водіїв. Попередні проведено в Дніпрі та Кривому Розі. Щоб охопити всіх водії магістралі, а це 1100 осіб, які керують автомобільною та тракторною технікою, планується провести ще не менше семи подібних занять.

«Ми не формально, а практично намагаємося піднести систему безпеки руху на залізниці на більш якісний рівень. Такі семінари – це дієвий спосіб оцінки реальних знань водіїв і трактористів з правил дорожнього руху, а також профілактики порушень цих правил. Безпека понад усе – така наша вимога», - розповів начальник Дніпропетровської автобази Мирослав Томіло.

Нагадаємо, що у ході місячника безпеки на залізничному транспорті на Придніпровській магістралі проводять інформаційно-роз’яснювальні заходи з профілактики невиробничого травматизму та пропаганди безпеки руху, покликані охопити всіх учасників руху