slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці за два останні дні на коліях травмувалися дві жінки 22/9/2016

Придніпровські залізничники стурбовані цьогорічним зростанням кількості випадків невиробничого травматизму, насамперед – зі смертельними наслідками. Станом на 22 вересня з початку року на магістралі травмувалися 74 сторонні особи, 44 з них - зі смертельними наслідками. Для порівняння: за аналогічний період минулого року на залізниці було зафіксовано 62 випадки невиробничого травматизму, в тому числі 36 смертельних. Загальне зростання становить 19%, по смертельних випадках – понад 22%.

Тільки за два дні, 20-21 вересня, на коліях магістралі постраждали дві жінки, одна з яких загинула.

Спочатку нещастя сталося з 80-річною пенсіонеркою. Її близько 22:00 на станції Дніпропетровськ-Головний збив пасажирський поїзд №71 сполученням Запоріжжя – Київ, який вирушив у рейс. У постраждалої черепно-мозкова травма та забій грудної клітини, жінку госпіталізовано. Поки що не зрозуміло, що старенька робила в такій пізній час на вокзалі і чому її ніхто не супроводжував.

Наступного дня о 14:23 на перегоні Привільне – Сурське (Дніпропетровська область) під колесами локомотива загинула жінка віком близько 60 років. Вона переходила через колії в невстановленому місці перед поїздом, що наближався. Машиніст зробив усе можливе, аби попередити наїзд на людину, однак ні гучні сигнали локомотива, ні екстрене гальмування не допомогли.

Придніпровські залізничники закликають громадян бути обережними, не нехтувати елементарними правилами безпеки, адже ціна легковажності поблизу залізничних колій занадто висока – здоров’я та життя.