slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Більшість пасажирів замовляють квитки он-лайн 17/8/2011

Переваги замовлення квитків он-лайн з кожним роком розуміють все більше пасажирів Придніпровської залізниці.

Лише за 6 місяців 2011 року через сервіс «Е-квиток» замовлено 29 325 проїзних документів. Для порівняння, за 6 місяців 2010 року ці показники склали 5311 проїзних документів.

«Переваги замовлення квитків он-лайн через сервіс «Е-квиток» давно зрозуміли наші пасажири. Їм не треба стояти у черзі біля кас чи телефонувати на вокзал, достатньо лише зайти на сайт Укрзалізниці, Придніпровської залізниці до розділу «Е-квиток» та зробити замовлення. Це швидко, комфортно та дозволяє зберегти час наших пасажирів», - прокоментував начальник відділу вокзалів Придніпровської залізниці Іван Леводянський.

Завдяки сервісу «Е-квиток» пасажир може самостійно отримати довідку щодо обраного маршруту, вибрати зручний варіант поїздки, продивитися наявні місця та забронювати зручне для себе. Серед переваг замовлення проїзних білетів он-лайн – незначна сума за бронювання, яка складає 3 гривні. Для порівняння, бронювання квитків у залізничних касах коштує 12 грн.

Нагадаємо, замовити проїзний документ он-лайн можна з сайтів залізниць України у розділі «Е-квиток». Оплатити проїзні документи можна платіжною карткою Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) або міжнародною платіжною карткою (VISA, MasterCard, VISA Elektron, Maestro). Після оплати пасажир отримує унікальний цифровий код, за пред’явленням якого він оформляє свій квиток у будь-якій залізничній касі в будь-який день до відправлення свого поїзда. Або роздруковує квиток на принтері та перед посадкою пред’являє його провіднику вагона. Останній варіант діє лише для посадки на поїзд сполученням Дніпропетровськ-Київ.

Через систему «Е-квиток» можна замовляти квитки за повну вартість та дитячі. Пільгові проїзні документи та групові замовлення оформлюються виключно в касах.

Попередній продаж проїзних документів розпочинається за 45 діб до відправлення потяга.