slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У Міжнародний день людей похилого віку на Придніпровській залізниці урочисто привітають своїх пенсіонерів 29/9/2016

У перший день жовтня традиційно відзначають Міжнародний день людей похилого віку, в особі яких шанують досвід і життєву мудрість. На Придніпровській магістралі теж підтримують цю традицію, адже на магістралі 26 тис. 858 пенсіонерів – людей, які віддали підприємству значну частку свого життя й душі, свої знання та сили.

Щоб виразити вдячність пенсіонерам за багаторічну сумлінну працю і внесок у розвиток магістралі, на залізниці намагаються оточити їх увагою і турботою, керуючись принципом: «Колишніх залізничників не буває». Згідно з колективним договором підприємства пенсіонери-залізничники користуються низкою пільг та соціальних гарантій, таких як оздоровлення, добровільне медичне страхування, отримання матеріальної та інших видів допомоги, тощо.

Так, цьогоріч у відомчих пансіонатах «Прибій» і «Запоріжжя», а також у медично-реабілітаційному центрі с. Клубівка (Хмельницька область) та санаторії «Хмельники» (Вінницька область) було оздоровлено 398 пенсіонерів-залізничників.

Неодноразово упродовж року ветерани були гостями урочистих заходів – як дорожніх, так і тих, які проводили структурні підрозділи, отримували грошові заохочення до свят та іншу допомогу. Зокрема, понад 900 пенсіонерів отримали грошову допомогу у зв’язку з тяжкою хворобою, а також на реабілітацію та лікування після перенесених хірургічних втручань.

На цей час близько 90% пенсіонерів магістралі охоплено добровільним медичним страхуванням, причому страхові внески стовідсотково сплачує підприємство.

Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку керівництво залізниці і Дорпрофсож укотре зберуть ветеранів, щоб урочисто привітати, нагородити почесними відомчими та дорожніми відзнаками, неформально поспілкуватися за святковим столом. Аналогічні заходи пройдуть в усіх дирекціях залізничних перевезень.