slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Запорізькій дитячій магістралі пройшов ХII Всеукраїнський екологічний фестиваль 4/10/2016

Першого жовтня на Запорізькій дитячій залізниці пройшов ХII Всеукраїнський екологічний фестиваль, який зібрав для обміну досвіду та неформального спілкування вихованців Харківської, Київської, Львівської, Дніпропетровської та Луцької дитячих магістралей.

Юних залізничників тепло привітали керівники регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», Запорізької області, а також самої дитячої магістралі.

Веселі аніматори створили дітворі чудовий настрій, налаштували її на невимушене, дружнє спілкування та творчий лад. Так, щоб познайомитися один з одним, учасники фестивалю представили на сцені свої творчі візитівки, затим господарі фестивалю порадували гостей яскравим концертом.

Та найважливішою подією загальноукраїнського заходу став круглий стіл, під час якого юні залізничники з різних куточків України ділилися між собою екологічними знаннями та досвідом збереження довкілля.

Порадувала око і тематична виставка малюнків «Краса природи України - у наших руках» та фотогалерея «Залізниця і рідні краєвиди крізь призму об’єктива». Автори творчих робіт - вихованці Запорізької дитячої магістралі та діти місцевих залізничників, запропонували відвідувачам цілком дорослу майстерність та оригінальне бачення теми.

Екологічний фестиваль традиційно мав за мету об’єднувати дітей та молодь з різних регіонів України ідеями патріотизму і дбайливого ставлення до природи рідної землі. І, як завжди, його організатори відмінно впоралися із завданнями, що перед собою ставили.