slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Шукаємо #герої_залізниці 4/10/2016

Їх праця фактично непомітна, хоча без них складно уявити щоденну роботу регіональних філій, філій та ПАТ «Укрзалізниця» в цілому.

Завдяки їх роботі Укрзалізниця залишається найбільшим національним перевізником вантажів та пасажирів з 1991 року, займає четверте місце на Євразійському континенті за обсягами вантажних перевезень, поступаючись лише залізницям Китаю, Росії та Індії, та визнана однією з найкращих світових компаній, які зробили значний внесок у добробут своїх країн.

Водночас жодна із цих мужніх і, як правило, неймовірно скромних людей взагалі не сприймає слова «подвиг» та «герой» - їм завжди здається, що те, чим вони займаються - хоч і складна, але рутинна й життєво необхідна робота.

Якщо серед ваших співробітників/знайомих/друзів працівників ПАТ «Укрзалізниця» є справжні, проте неймовірно скромні #герої_залізниці, які досі залишаються непоміченими, МИ ШУКАЄМО САМЕ ВАС!

Викладайте свої історії, розповіді та фотознімки в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/groups/uzckadr з обов’язковим використанням хештегу #герої_залізниці, а також на адресу: Кузнецова К.В. Г_ЦКадр_СВ7/ЦКАДР/УЗ/UKRZAL@UKRZAL до 24 жовтня 2016 року.

#герої_залізниці, які наберуть найбільшу кількість лайків, а також найактивніші учасники конкурсу отримають квитки на святковий концерт до Дня залізничника, який відбудеться 3 листопада 2016 року в Міжнародному центрі культури і мистецтв профспілок України!

Контактний телефон: (044) 465 10 85 - Кузнецова Ксенія.