slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2016 році на Придніпровській залізниці спроби розкрадання майна та вантажів почастішали майже на третину 4/10/2016

З січня по вересень 2016 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської магістралі присікли майже на 30% більше крадіжок вантажів і майна, ніж в минулому році.

Так, за дев’ятимісячний період попереджено 284 спроби розкрадання на загальну суму понад 1,7 млн грн проти 220 минулорічних. За підозрою у скоєнні цих злочинів затримано 199 осіб. Лише у вересні ВОХОРівці запобігли 26 спробам розкрадання вантажів і майна залізниці, за підозрою у їх скоєнні затримали 23 особи.

Більш як у половині цьогорічних випадків злодії зазіхали на вантажі, які перевозить залізниця, а саме: на вугілля (64 інциденти), різні види металопрокату (27), брухт (22), мінеральні добрива (15), чавун (5), феросплави (3) та інші вантажі (8).

Найбільш криміногенними за цей час виявилися станції Таврійськ, Гайчур та Мечетна, Криворізький і Запорізький залізничні вузли, дільниці П’ятихатки-Стикова – Желєзнякове – Верхівцеве, Чаплине – Пологи – Комиш-Зоря, Каховське Море – Таврійськ.

Для того, щоб попередити крадіжки, бійцям воєнізованої охорони залізниці довелося 28 разів застосовували вогнепальну зброю.

Щоб присікти злочинні спроби, працівники ВОХОР намагаються якомога оперативніше реагувати на повідомлення про незаконні втручання в роботу залізничного транспорту, проводять позапланові обстеження структурних підрозділів, на яких відбулися злочини, широко застосовують засідки, пікети, патрулюють найбільш криміногенні ділянки, супроводжують вантажні поїзди. Окрім цього, проводиться регулярна перевірка пунктів прийому брухту, з початку цього року вже виявлено три незаконних.

Водночас у 2016 році майже на третину почастішали і випадки порушення правил безпеки на залізничному транспорті. Так, за ходіння коліями у невизначених для цього місцях, ВОХОРівці за 9 місяців затримали 858 порушників, що на 32% більше, ніж у 2015 році (648 чоловік). Оштрафовано 829 осіб на суму понад 28 тис. гривень.