slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Перші «#герої_залізниці» серед придніпровських залізничників уже знайшлися 6/10/2016

ПАТ «Укрзалізниця» лише день тому оголосило акцію «#герої_залізниці», у рамках якої серед залізничників шукатимуть тих, хто по праву можуть називатися справжніми героями, а на Придніпровській залізниці мужніх і водночас скромних уже знайшли. Цілу трійцю. Свій вчинок вони не сприйняли за подвиг, не відчули себе героями, тож свого часу нікому не розповіли про дивовижний порятунок людини, учасниками якого мимохіть стали.

А трапилася ця пригода ще 29 липня на станції Синельникове-2. Літній пасажир зненацька знепритомнів і упав на колії перед приміським електропотягом, що стрімко наближався до пасажирської платформи. Присутні заціпеніли, однак машиніст локомотива Андрій Рудоман і його помічник Борис Богуславський відреагували миттєво. У результаті екстреного гальмування состав зупинився за два півтора десятка метрів до непритомної людини.

Пасажира перенесли з колій на платформу. Він не подавав жодних ознак життя: бліде обличчя, холодні руки і відсутність пульсу. Викликали «швидку», та з огляду на стан чоловіка заговорили вже і про поліцію.

У цій критичній ситуації не розгубилася диспетчер залізничної станції Олена Ситниченко – почала робити пасажирові масаж серця. І хоча ніхто з присутніх не вірив, що нерухомий чоловік прийде до тями, сталося диво – він почав дихати.

Прибулі медики забрали реанімовану людину (говорили щось про серцевий напад) та схвалили умілі дії залізничниці. Як згодом стало відомо, дорогою врятованому чоловікові настільки покращало, що він категорично відмовився від госпіталізації.

Ось так, завдяки своєчасній допомозі працівників залізниці - сторонніх, але небайдужих людей, удалося зберегти людське життя.