slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Майже 3 тис. дітей залізничників відпочили у таборах 19/8/2011

За літній період 2011 року у відомчих дитячих оздоровчих таборах Придніпровської залізниці відпочили та набрались сил майже 3 тис. дітей працівників магістралі.

Зокрема, у таборі «Сокіл» (Арабатська Стрілка) протягом літа побували 1211 дітлахів, у таборі ім. Ю.О.Гагаріна (м. Євпаторія) - 984 дитини, у «Айвазовському» (м. Феодосія) – 751 дитина.

«Керівництво Придніпровської залізниці та ДОПРОФСОЖ роблять усе, аби діти наших працівників влітку гарно відпочили, підросли, набратись сил та нових вражень. Протягом літа поряд з ними знаходились досвідчені педагоги, які на найвищому рівні організували відпочинок дітлахів, медики та працівники санітарно-епідеміологічної служби Придніпровської залізниці, які слідкували за здоров`ям малих відпочивальників», - розповів завідуючий відділом ДОПРОФСОЖу Володимир Романенко.

Протягом літа у відомчих дитячих оздоровчих таборах Придніпровської залізниці працювало 130 педагогів та 120 господарських працівники. Для попередження виникнення сезонних захворювань дитячі оздоровчі заклади постійно контролювалися санітарно-епідеміологічною службою на Придніпровській залізниці, медичною службою Придніпровської залізниці та місцевими органами влади.

Загалом, протягом літнього сезону у таборах Придніпровської магістралі та акціонерних товариств Дніпропетровський тепловозоремонтний та Запорізький електровозоремонтний заводи відпочило більше 4 тис. дітлахів.