slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За дев’ять місяців на Придніпровській залізниці зафіксували 34 випадки вандалізму щодо приміських поїздів 18/10/2016

На Придніпровській магістралі занепокоєні непоодинокими випадками пошкодження та розукомплектування приміських поїздів: з початку 2016 року на залізниці було зафіксовано 34 акти вандалізму щодо моторвагонного рухомого складу. Збитки від дій залізничних хуліганів наближаються до 300 тис. грн.

Найчастіше у поточному році вандали розбивали склопакети у вагонах та кабінах локомотивів, розфарбовували рухомий склад графіті, а також розкрадали чи псували елементи міжвагонних з’єднань, внутрішню вагонну фурнітуру, сидіння, тощо.

Кривий Ріг-Головний, Нікополь, Синельникове-1 та Запоріжжя-2 –улюблені станції залізничних злодіїв. Відмічені також факти розукомплектування приміських поїздів на станції Дніпропетровськ-Головний.

По всіх інцидентах залізничники направляли відповідні матеріали до місцевих правоохоронних органів. З початку цього року правоохоронцями було відкрито 19 проваджень, двом зловмисникам визначено покарання – відшкодувати завдані залізниці збитки у сумі понад 78 тис. грн.

Працівники магістралі закликають громадян цивілізовано ставитися до приміського рухомого складу, адже залізничний пасажирський транспорт - найбільш масовий і доступний українцям. Звертаємося безпосередньо до батьків, вчителів та вихователів, усіх небайдужих з проханням пояснювати дітям та підліткам небезпеку хуліганських розваг поблизу залізниці. Принагідно нагадуємо і про те, що незаконні втручання в діяльність залізничного транспорту тягнуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством України. За неповнолітніх порушників відповідальність перед законом несуть їхні батьки чи опікуни.