slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За дев’ять місяців 2016 року сторонні особи 54 рази незаконно втручалися у роботу Придніпровської залізниці 21/10/2016

З січня по вересень 2016 року зафіксовано 54 несанкціоновані втручання у роботу Придніпровської магістралі (проти 57 у минулому році).

Понад 67% цьогорічних випадків (36 інцидентів) пов’язані з розобладнанням рухомого складу, розкраданням залізничної інфраструктури та вантажів, майже 24% (13 випадків) - з вибуховими пристроями та боєприпасами (застарілими і сучасними). Решта – це факти насильницьких дій щодо осіб, які знаходяться на залізничному транспорті (4), та перекриття руху поїздів сторонніми особами (1).

У результаті незаконних втручань у роботу залізниці за дев’ять місяців цього року було затримано 134 поїзди на 110 годин 6 хвилин. У порівнянні з минулим роком кількість затримок поїздів зросла на чверть, а втрачений у дорозі час – на 22%.

Придніпровська залізниця нагадує, що несанкціоновані втручання в роботу магістралі можуть призвести до серйозних наслідків: від затримки руху поїздів до трагедій на залізничних коліях. Особи, причетні до скоєння цих злочинів, нестимуть кримінальну або адміністративну відповідальність за законом.