slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За дев’ять місяців 2016 року на Придніпровській магістралі опрацювали на 88 % більше багажу та вантажобагажу, ніж торік 25/10/2016

З січня по вересень 2016 року обсяги перевезень багажу та вантажобагажу на Придніпровській залізниці у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли на 88%. Так, за цей час багажними відділеннями магістралі було опрацьовано 5 млн 684,78 тис. тонн багажу і вантажобагажу проти 3 млн 30 тис. тонн у 2015 році.

На сьогоднішній день багажні вагони курсують залізницею на маршрутах Дніпропетровськ – Київ та Дніпропетровськ – Львів (у складі поїздів № 71/72 сполученням Запоріжжя-1 – Київ та № 41/42 сполученням Дніпропетровськ – Трускавець відповідно).

Місткість багажних вагонів – до 130 кубометрів, вантажопідіймальність – до 25 тонн. До перевезення приймаються будь-які вантажі вагою від 10 кг, окрім заборонених Правилами перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України.

У кожному багажному вагоні є свій провідник, який слідкує за схоронністю вантажів, приймає та видає багаж.

Багажні перевезення залізницею дають можливість перевозити великі обсяги вантажу на великі відстані та за прийнятною ціною ціною. При цьому клієнту не потрібно уточнювати або контролювати місце і час доставки онлайн, чекати повного завантаження вагонів, адже вони курсують у складі пасажирських поїздів за чітким розкладом. Отримувачу заздалегідь повідомлять, де саме на станції призначення він або його представники можуть забрати вантаж, допоможуть вибрати оптимальний маршрут транспортування.

Телефони багажних відділень вокзалів Придніпровської залізниці можна знайти на офіційному сайті магістралі у розділі «Пасажирам/Послуги на вокзалах».