slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Вихованці Дніпропетровської залізниці активні та креативні 27/10/2016

Вихованці дитячої магістралі Дніпра не лише опановують залізничну науку, але й ведуть цікаве та насичене життя.

Так, нещодавно юні залізничники стали учасниками першого у Дніпрі фестивалю науки, техніки та сучасних технологій «Interpipe TECH FEST», де представили виготовлені власноруч міні-макети сучасних локомотивів та ретро-залізничної техніки – близько 30 поробок. А перлиною представленої дитячою магістраллю експозиції став великий макет «Залізниця мрії», в якому діти-залізничники втілили свій ідеал сталевої магістралі.

Окрім того, на території «малої» Придніпровської відбувся патріотичний захід «Мій тато захищає Україну»ю. До участі в ньому вихованці дитячої залізниці запросили однолітків - дітей учасників АТО та загиблих на Майдані протестувальників з Небесної сотні. Для юних гостей провели цікаву екскурсію по дитячій магістралі, порадували їх самодіяльним концертом, а також покатали парком на поїзді.

Нагадаємо, що Дніпропетровська дитяча залізниця є першою на теренах України, другою у світі дитячою залізницею. Відкрито її 6 липня 1936 року. Сьогодні тут навчаються близько 730 вихованців, які опановують залізничні професії, а за весь час існування дитячої магістралі її науку пройшли понад 50 тис. юних залізничників.