slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Волонтерський центр «Солдатський привал» відсвяткував свою першу річницю 7/11/2016

З цієї нагоди в Запорізькій обласній державній адміністрації відбулися урочистості, в яких узяли участь і представники Придніпровської залізниці – в.о. начальника регіональної філії Юрій Тищенко та заступник начальника регіональної філії з реформування Микола Кужавський.

У вітальному слові до гостей голова ОДА Костянтин Бриль подякував усім, хто доклав зусиль до створення та налагодження роботи волонтерського центру і продовжує допомагати.

- Рік тому на залізничному вокзалі Запоріжжя-1 відкрито перший в Україні окремий волонтерський центр відпочинку для воїнів АТО. Його відмінність від інших полягає в тому, що кімнати відпочинку розташовуються не на вокзалі, а в окремій будівлі поряд. Тоді «Солдатський привал» був розрахований на шість спальних місць. Нині їх утричі більше. У закладі все як удома: душові та пральня, Інтернет, кімнати відпочинку та смачна їжа… Дуже дякую за активність усім, хто бере участь у долі «Солдатського привалу». Серед таких поважних помічників і «Придніпровська залізниця», і Фонд оборони області, і наші волонтери, і навіть перша леді – Марина Порошенко, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник залізниці Юрій Тищенко відмітив, що волонтерський центр – не єдиний успішний проект придніпровських залізничників та регіональної влади.

- Нас об’єднує давня й тісна співпраця не лише з питань надання допомоги вимушеним переселенцям та учасникам АТО, але й охорони інфраструктурних об’єктів Запорізької області, безпечної життєдіяльності, організації пасажирських перевезень, у тому числі й соціальних, - зазначив Юрій Тищенко. - Підписавши нещодавно Меморандум про взаємодію та співпрацю, ми ще більш зміцнимо наші обопільно корисні зв’язки, розширимо наші можливості.

За нагоди річниці волонтерського центру «Солдатський привал» в.о. начальника Придніпровської залізниці Юрія Тищенка було відзначено ювілейною медаллю Запорізької облдержадміністрації «За розвиток Запорізького краю».