slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Збільшення випадків невиробничого травматизму спонукає придніпровських залізничників до більш активної та різносторонньої профілактичної роботи 15/11/2016

Статистика невиробничого травматизму на Придніпровській залізниці за десять місяців 2016 року невтішна - за цей період було зареєстровано 82 випадки травмування сторонніх осіб, у тому числі 51 – зі смертельними наслідками проти 72 випадків, у тому числі 43 летальних, за такий же проміжок 2015 року.

Причинами травмувань цього року, як і у попередні, є порушення громадянами Правил безпеки на залізничному транспорті, зокрема, перехід колій безпосередньо перед потягом, що наближається, та у невстановлених місцях; ходіння по залізничних коліях чи на небезпечно близькій відстані до них; знаходження біля краю платформи під час проходження поїзда; перехід через колії під вагоном та через автозчеп; смертельні спроби зробити «селфі» на залізничних об’єктах чи рухомому складі; ураження струмом, ДТП, тощо.

Більшість випадків невиробничого травматизму цьогоріч припадає на інтервал між 18:00 та 24:00, а серед травмованих у 2,2 рази більше чоловіків, ніж жінок (56 та 26 осіб відповідно).

Щоб привернути увагу громадян до трагічних наслідків нехтування правилами безпеки, виховати культуру безпечної поведінки на залізничному транспорті, на магістралі проводять активну організаційно-технічну та профілактичну роботу.

Так, на 155 залізничних станціях та 14 вокзалах постійно здійснюється регулярне сповіщення пасажирів по гучному зв’язку про прибуття-відправлення поїздів, маневрову роботу, а також правила безпечної поведінки на залізниці.

У березні та вересні було організовано місячники профілактично-роз’яснювальної роботи, під час яких залізничники провели у 880 навчальних закладах понад 1,4 тис. тематичних лекцій та занять. Їх слухачами стали більш як 66 тисяч школярів і студентів. Розповсюджено понад 26 тис. одиниць профілактичної наочності. У класи та аудиторії прийшли майже 820 спеціалістів з охорони праці, керівників та провідних фахівців структурних підрозділів магістралі.

Інформаційно-роз’яснювальна кампанія широко охопила і регіональні ЗМІ – радіо, телебачення, Інтернет, друковані видання.

На цей час триває місячник з безпеки перевезень та профілактики невиробничого травматизму на залізничному транспорті, учасниками якого, окрім залізничників, є також представники Укртрансбезпеки, правоохоронних органів та органів місцевої виконавчої влади, тощо. Спільні заходи місячника передбачають подальшу активізацію інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення, зокрема в трудових колективах.