slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У рамках тижня безпеки дорожнього руху на Придніпровській залізниці активізували інформаційно-роз’яснювальну роботу 17/11/2016

Мета заходів, які заплановано провести у семиденний термін, - охопити профілактикою аварійності і травматизму, пропагандою безпеки руху під час перетину залізничних переїздів якомога ширшу аудиторію.

У регіональних ЗМІ розповсюджуються матеріали про необхідність дотримання водіями автотранспорту правил дорожнього руху на залізничних переїздах, а також трагічні наслідки порушення цих правил.

Проводиться робота і на самих залізничних переїздах, де усувають недоліки, виявлені під час осіннього комісійного огляду, оновлюють дорожні знаки, відновлюють розмітку, вживають заходи до покращення видимості на перетинах автошляхів та залізничних колій.

Для Придніпровської залізниці профілактика аварійності на залізничних переїздах є особливо актуальною темою – з огляду на аварію з численними жертвами в 2010 році під Марганцем, а також зростання кількості ДТП на залізничних переїздах та коліях поза ними.

Так, за 10 місяців поточного року на перетинах автошляхів і залізничних колій на магістралі зафіксовано 8 аварій за участю автотранспорту, в результаті яких постраждали дві особи. У минулому році за аналогічний період сталося 6 ДТП, двоє людей загинули, одна травмована.

Оскільки усі дорожні інциденти (цьогорічні та минулих років) сталися з вини автомобілістів, які грубо порушили правила безпеки на залізничному транспорті, придніпровські залізничники закликають водіїв неухильно дотримуватися правил дорожнього руху під час перетину залізничних колій, берегти себе та своїх ближніх.