slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці заощадили енергоресурсів на суму понад 16 млн грн 18/11/2016

Завдяки низці енергоощадних заходів на Придніпровській залізниці за три квартали 2016 року зекономили понад 90 тонн дизельного палива, 7,67 млн кВтг електроенергії, 42,7 тис. м3 природного газу та 4,9 Гкал теплової енергії на загальну суму понад 16 млн грн.

Витрату дизпалива вдалося зменшити після відновлення стрілочного переводу на станції Жовті Води-1, відміни довготривалого енергоємного обмеження швидкості руху поїздів на перегоні Верхній Токмак-1 – Нельгівка, заміни тепловозів 2ТЕ116 на тепловози ЧМЕ3 у приміському русі на дільницях Новомосковськ – Красноград і Запоріжжя-1 – Таврійськ.

Для економії електроенергії на залізниці вдалися до скорочення резервного пробігу електровозів у вантажному русі; організації обертання з'єднаних поїздів на ділянках Нижньодніпровськ-Вузол – Чаплине, Нижньодніпровськ-Вузол – П'ятихатки, Верховцеве – Кривий Ріг; відміни довготривалих енергоємних обмежень швидкості руху поїздів. У приміському сполученні практикували відміну графікових зупинок електропоїздів, коригування кількості і составності електропоїздів у залежності від пасажиропотоку; в господарстві електропостачання – виключення з роботи по одному тяговому агрегату або тяговому трансформатору в залежності від поїзної ситуації.

У стаціонарній енергетиці економили шляхом застосування енергоощадних і світлодіодних ламп та світильників, відключення у нічний час зовнішнього освітлення парків і станцій Криворізької дирекції залізничних перевезень, застосування тепла тягових агрегатів для обігріву машинних залів підстанцій.

Економії природного газу та теплоенергії на залізниці досягли за рахунок еколого-теплотехнічної наладки котлоагрегатів, переходу з парового централізованого на індивідуальне електричне опалення, термомодернізації та заміні вікон у виробничих будівлях, тощо.

Впровадження цих та інших ресурсоощадних заходів передбачене дорожньою Програмою енергозбереження.