slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці пильно слідкують за дисципліною працівників 22/11/2016

Підвищення трудової дисципліни та якості обслуговування пасажирів є одними з головних завдань розвитку Укрзалізниці. Тож на Придніпровській магістралі велику увагу приділяють роботі поїзних бригад, які безпосередньо контактують з пасажирами і за діями яких нерідко оцінюють роботу усієї залізничної галузі.

Так, за 10 місяців 2016 року за порушення службових обов’язків у пасажирському господарстві та службі приміських пасажирських перевезень Придніпровської магістралі було притягнуто до дисциплінарної відповідальності 58 несумлінних працівників, 13 з яких звільнили з роботи.

Зокрема, на маршрутах дальнього сполучення за цей час було виявлено 17 порушень трудової дисципліни: 8 випадків безквиткового провозу пасажирів, 7 - перевезення без оплати багажу або надлишкової ручної поклажі, 2 - порушення митних правил перетину державного кордону. За вчинені дії було звільнено 10 чоловік, ще сімом оголосили догани чи перевели на роботу, не пов’язану з обслуговуванням пасажирів.

У господарстві приміських пасажирських перевезень за десятимісячний період було притягнуто до відповідальності 41 несумлінних провідників, трьох з них звільнили. Понад 73% порушень на приміських маршрутах припало на перевезення пасажирів без проїзних документів, решта – на неетичну поведінку провідників, несумлінне виконання ними службових обов’язків, порушення правил внутрішнього розпорядку, тощо.

Нагадаємо, що з 1 вересня 2015 р. в Укрзалізниці працюють сервіси для пасажирів «Стоп корупція» та «Якість та сервіс», куди може звернутися кожен пасажир. Зокрема, «Стоп корупція»: телефон 0800-50-3222, електронна адреса , є також форма зворотного зв’язку (https://www.uz.gov.ua/passengers/hotline/stop_corruption); «Якість та сервіс»: телефон 0800-50-3111, електронна адреса . У разі використання цієї інформації посилання на сайт Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua обов’язкове.