slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Дитячі залізниці Придніпровської магістралі поповнилися більш як 900 новими вихованцями 1/12/2016

У новому навчальному році у лави «малих» магістралей Придніпровської залізниці влилися 949 школярів. Зокрема, Дніпровська дитяча залізниця (а саме так віднедавна вона називається) прийняла на навчання 310 дітей, а Запорізька поповнилася 639 вихованцями.

Навчання азам залізничної справи новачки проходитимуть як на базі дитячих магістралей, так і у шкільних класах. «Першачки» спочатку отримають загальні відомості про залізничний транспорт, роботу залізниці, а в подальшому оберуть залізничну професію до душі і вже опановуватимуть її премудрості та тонкощі, в тому числі й практично.

Дитячі магістралі часто зароджують у дітей та підлітків любов до залізничної справи, яка триває все життя, спонукають їх до свідомого вибору дорослої професії. Так, навесні 2016 року Запорізька дитяча залізниця дала путівку в життя 138 своїм вихованцям, 90% яких стали студентами навчальних закладів залізничного спрямування. Дніпровська дитяча магістраль цьогоріч випустила 76 юних залізничників, 25 з них на цей час також отримують профільну освіту в залізничних коледжах та вишах.