slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Збитки Придніпровської магістралі від незаконних втручань сторонніх осіб у 2016 році зросли більш як учетверо 7/12/2016

За одинадцять місяців 2016 року несанкціоновані втручання сторонніх осіб у роботу Придніпровської залізниці спричинили затримку 181 поїзда майже на 160 годин. Залізниці завдано збитків у сумі понад 874 тис. грн, що вчетверо перевищує аналогічні показники минулого року (торік – майже 196 тис. грн).

За останній місяць осені кількість втручань сторонніх осіб у роботу Придніпровської залізниці зросла з чотирьох випадків у листопаді минулого року до дев’яти цьогоріч. А за одинадцять місяців поточного року фактів несанкціонованих втручань у роботу залізничного транспорту побільшало майже на 12% (75 випадків проти 67).

Серед цьогорічних інцидентів лідирують крадіжки та розукомплек-тування залізничного майна та вантажів, які перевозить залізниця, - понад 61% від загальної кількості (46 фактів). На жаль, від минулої осені кількість подібних випадків на магістралі зросла у півтора рази.

Кожне п’яте несанкціоноване втручання в діяльність залізниці (15 випадків) пов’язане з вибуховими пристроями – це повідомлення про їх встановлення на залізничних об’єктах чи у рухомому складу або їх виявлення на території магістралі чи поблизу неї.

Учетверо (з 2 до 8) в поточному році побільшало фактів агресивних, насильницьких дій щодо осіб, які перебувають на залізничному транспорті.

Решта цьогорічних випадків незаконних втручань у роботу залізничного транспорту – це незаконне перекриття залізничного руху та накладання на колію сторонніх предметів.

Придніпровські залізничники нагадують, що несанкціоновані втручання у роботу залізничного транспорту є потенційною загрозою для стабільного та безпечного руху поїздів і безпеки пасажирів і тягнуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.