slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Відзначили День Незалежності України 25/8/2011

На Придніпровські залізниці з нагоди Дня Незалежності України та Дня державного прапора пройшли урочистості. Присутніх привітали начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот та голова профкому Придніпровської залізниці Яків Куриленко. Виступаючи перед присутніми, Олександр Момот побажав здоров`я, достатку, ще більше сил та нових досягнень.

«Шановні колеги, дозвольте привітати вас з Днем Незалежності України та Днем державного прапора України. Наша держава, незважаючи на свій юний вік, досить впевнено стоїть на ногах.

Впевнений, що спільними зусиллями, разом ми зробимо все, аби вивести Україну на якісно новий рівень розвитку.

Дякую вам, шановні залізничники, за вашу нелегку працю на благо України та її народу. Дякую вам, за те, що в спеку і холод, день і вночі ви розвиваєте одну з найбільших залізниць України. Добра вам і злагоди, здоров`я і ще більше сил у нелегкій залізничній справі», - відзначив Олександр Момот.

За словами голови профспілки Придніпровської залізниці Якова Куриленка, за роки незалежності Придніпровська магістраль стала однією з найбільших та найрозвиненіших залізниць України.

«Двадцяту річницю незалежності ми зустрічаємо новими досягненнями та планами. Залізниця б`є рекорди з перевезення вантажів та пасажирів, запроваджує передові інформаційні технології у свою роботу, постійно підвищує комфорт та безпеку своїх пасажирів».

Цього дня, знак «Почесний залізничник» отримали найкращі працівники Придніпровської залізниці: Олена Куляша, начальник відділу соціальних питань служби кадрів, навчальних закладів та соціальних питань Придніпровської залізниці, Василь Орленко, начальник відділу сигналізації, централізації і блокування відокремленого структурного підрозділу «Служба сигналізації та зв’язку» Придніпровської залізниці. Нагрудні знаки «За заслуги. Укрзалізниця» III ступеня отримали Олександр Мунтян, начальник адміністративної служби Придніпровської залізниці, Василь Майоров, заступник начальника відокремленого структурного підрозділу «Джанкойська дистанція сигналізації та зв’язку» з сигналізації, централізації та блокування Придніпровської залізниці та ін.

Загалом, наказами генерального директора Укрзалізниці та начальника Придніпровської залізниці Дня Незалежності України заохочено 146 та 152 працівники Придніпровської магістралі відповідно.

Фото Юрія Швайка