slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники у День Святого Миколая влаштували свято для знедолених дітей 20/12/2016

У День Святого Миколая, 19 грудня, придніпровські залізничники запросили на гостини учнів Новомиколаївської загальноосвітньої школи-інтернату (Мелітопольський район Запорізької області). У цьому закладі навчаються здебільшого діти-сироти та діти з неблагополучних родин, частина вихованців має вади мовлення.

За доброю традицією гостей приймала у себе Запорізька дитяча залізниця, де для знедоленої дітвори підготували цікаву святкову програму. Так, на вокзалі «малої» магістралі юні залізничники разом з інструкторами влаштували для вихованців школи-інтернату пісенно-танцювальні розваги, заводіями яких були веселі звірі – Ведмідь, Бегемот, Мавпа, Віслюк та інші. Затим гостей запросили на залізничну подорож парком – новомиколаївська дітвора стала першими пасажирами поїзда Діда Мороза, який курсуватиме упродовж усіх новорічних свят. Під час поїздки святий Миколай та його помічники пригощали малечу солодощами, а також розважали іграми, загадками і піснями.

Сюрпризи, підготовлені залізничниками – дорослими та юними, на тому не скінчилися. В актовій залі дитячої магістралі вихованці школи-інтернату та їхні вчителі переглянули яскраву театральну виставу «Казка без підказки», героями якої були улюблені дитячі герої – Попелюшка, Кіт у Чоботях, Людожер, Принц та Принцеса. За їх пригодами малеча спостерігала затамувавши подих і гучним сміхом реагувала на найбільш комічні моменти театрального дійства.

Звичайно, не обійшлося свято без самого Святого Миколая та його Ангелів, які, за легендою, цілий рік ведуть облік добрих (і не дуже) справ дітвори. Святий Миколай побажав гостям і господарям свята щастя й добра, яке можуть дарувати оточуючим навіть маленькі - дитячі серця. Спільними зусиллями зробити світ кращим, добрішим, милосерднішим закликав підростаюче покоління і помічник начальника регіональної філії «Придніпровська залізниця» Петро Лоза. Разом із заступниками начальника залізниці: з реформування Миколою Кужавським та безпеки Олегом Гуляєвим він цього дня охоче став «помічником» Святого Миколая і допоміг вручити новомиколаївській дітворі святкові подарунки – солодощі та шалики, які зігріють малюків холодної днини і стануть згадкою про теплу зустріч, влаштовану їм залізничниками.

Розчулені педагоги Новомиколаївської школи-інтернату щиро дякували організаторам свята за увагу до їх вихованців. Вчитель молодших класів Олена Стоякіна зазначила, що її підопічні, для більшості з яких ця поїздка стала першим у житті виїздом за межі рідного селища, у захваті від свята, подарованого їм залізничниками. «А ми, педагоги, вдячні вам за щиру турботу і за те, що за великими, загальнодержавними справами ви не забуваєте про знедолену дітвору», - підсумувала вона.