slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

До Нового року Придніпровська залізниця оновить постільну білизну у фірмових потягах 28/12/2016

У 2016 році для оновлення постільної білизни у поїздах формування регіональної філії «Придніпровська залізниця» надійшло понад 47,6 тис. комплектів постільної білизни, а загалом, щоб зробити пасажирські подорожі більш комфортними, ПАТ «Укрзалізниця» цьогоріч придбала 199,8 тис. комплектів нової постелі.

У грудні Придніпровська залізниця отримає понад 14 тисяч комплектів нової постільної білизни, якою до Нового року повинні укомплектувати фірмові поїзди регіональної філії – № 79\80 «Дніпро», №71/72 «Запоріжжя», №63\64 «Скіфія» та № 75/76 «Криворіжжя», а також безпересадкові вагони у сполученні Дніпро - Москва, що курсують у складі потяга № 73/74 Кривий Ріг - Москва.

На минулому тижні 4 тисячі комплектів нової постелі надійшли до пасажирського вагонного депо Запоріжжя-1. Сьогодні 5 тисяч комплектів розвантажили на базі обслуговування пасажирів Дніпровського пасажирського вагонного депо (тисяча з них призначена для Криворізької пасажирської вагонної дільниці). У дорозі ще понад 5 тисяч комплектів, які по прибутті також розподілять між фірмовими потягами, що курсують із Запоріжжя, Дніпра та Кривого Рогу.

Окрім цього, у поїздах Придніпровської залізниці невдовзі з’являться подушки із сучасним гігієнічним наповнювачем замість старожитнього пір’я. Магістраль уже отримала першу партію таких подушок у кількості 1929 шт.