slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Менш ніж за два тижні 2017 року водії автотранспорту пошкодили на переїздах Придніпровської залізниці чотири шлагбауми 13/1/2017

З початку нового року на переїздах Придніпровської магістралі водіями автотранспорту, які порушували правила дорожнього руху під час перетину колій, було пошкоджено чотири автоматичні шлагбауми.

Так, 5 січня на переїзді 124-й км перегону Федорівка – Світлодолинська легковик «RENAULT-Magnum», попри заборонний сигнал світлофора, перетнув колії, погнувши брус шлагбаума, що опускався. Водій автівки з місця інциденту зник.

Восьмого січня на переїзді 185-й км перегону Запоріжжя-2 – Передатна автомобіль-хлібовоз «Газель» також перетнув колії на заборонний світловий сигнал і зламав шлагбаум, який опускався. При цьому водій навіть не пригальмував і спокійно продовжив рух за маршрутом.

Через три дні на переїзді 2-й км перегону Порт Велике Запоріжжя – ім. А. Алімова прямо перед вантажним поїздом проскочив автобус МАN, що належить комбінату «Запоріжсталь». І знову було збито брус залізничного шлагбаума.

Учора, 12 січня, придніпровські залізничники зафіксували ще один випадок пошкодження шлагбаумів на переїздах – цього разу на переїзді 1-й км перегону Кривий Ріг – Кривий Ріг-Головний, де винуватцем інциденту став водій автомобіля «МАN TGA».

Придніпровські залізничники закликають водіїв автотранспорту не тільки до неухильного дотримання правил дорожнього руху, що є єдиною запорукою їхньої особистої безпеки та безпеки інших учасників руху, але й до бережного ставлення до залізничного майна, особливо пристроїв, які гарантують безпеку руху.

У 2016 році на переїздах Придніпровської магістралі та коліях поза ними було допущено 10 дорожньо-транспортних пригод, в яких травмувалися 5 осіб (у 2015 році – 7 ДТП з двома загиблими та одним травмованим). Винуватцями усіх інцидентів були водії автотранспорту, що порушили правила дорожнього руху під час перетину залізничних колій.