slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2016 році було притягнуто до відповідальності двох залізничних хуліганів 23/1/2017

Упродовж 2016 року на Придніпровській залізниці зафіксовано 43 випадки пошкодження та розкрадання деталей приміських поїздів. Збитки, завдані магістралі, з урахуванням витрат на відновлення рухомого складу перевищили 365,8 тис. грн.

Найчастіше від рук залізничних вандалів приміські потяги тогоріч потерпали на станціях Кривий Ріг та Нікополь, а наслідками хуліганських дій було биття шибок у вагонах, псування сидінь, дверей, салонної фурнітури, а також графіті.

Помітно активізувалися минулого року і розкрадачі металевих комплектуючих приміського рухомого складу, що лише додало проблем залізничникам.

За кожним фактом злочинних дій Придніпровська залізниця зверталася до правоохоронних органів. Як результат – упродовж 2016 року правоохоронці відкрили 26 кримінальних проваджень. А двох залізничних хуліганів із Запоріжжя торік було притягнуто до відповідальності зі стягненням з них матеріальної шкоди, завданої залізниці, у сумі понад 78 тис. грн.

Придніпровські залізничники вкотре звертаються до пасажирів, які користуються залізничним транспортом у приміському сполученні, з проханням цивілізовано ставитися до дефіцитного рухомого складу, поважати себе та один одного.