slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській магістралі заохотять електромеханіка, який затримав розкрадача залізничного майна 23/1/117

Керівництво регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» прийняло рішення про заохочення електромеханіка Дніпровської дистанції сигналізації та зв’язку Віталія Гречаного, який особисто затримав розкрадача залізничного майна.

Уранці 13 січня у чергової по станції Балівка спрацювала сигналізація, яка зреагувала на несанкціоноване втручання у роботу пристрою автоматичного контролю технічного стану рухомого складу під час руху поїзда ДИСК-Б на перегоні Новомосковськ – Балівка.

Електромеханік дільниці Віталій Гречаний виїхав на місце відмови, де і наштовхнувся на стороннього чоловіка. Той зламав вхідні двері посту електричної централізації та розукомплектував силовий трансформатор і стабілізатор напруги апаратури ДИСК-Б.

Залізничник не розгубився і затримав злодія, а затим передав його бійцям ВОХОР, що підоспіли. Згодом розкрадача залізничного майна відправили до Дніпровського відділу поліції.

Усього впродовж 2016 року на Придніпровській залізниці було зареєстровано 963 випадки розкрадання та пошкодження сторонніми особами пристроїв сигналізації, централізації та блокування (СЦБ) і зв'язку, підприємству завдано збитки у сумі майже 5 млн 793,6 тис. грн., а з урахуванням витрат на відновлення – понад 14 млн грн.

Нагадаємо, що для запобігання несанкціонованим втручанням у діяльність залізничного транспорту, розкраданню та умисному пошкодженню залізничної інфраструктури ПАТ «Укрзалізниця» в 2016 році ініціювала посилення кримінальної відповідальності за такі дії.