slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За минулий тиждень на Придніпровській залізниці присікли шість крадіжок майна та вантажів 23/1/117

З 16 по 22 січня 2017 року воєнізована охорона Придніпровської магістралі попередила шість крадіжок вантажів та залізничного майна, за підозрою у скоєнні цих злочинів затримала одну особу.

Протягом тижня злодії двічі намагалися викрасти вугілля з вантажних поїздів. Зокрема, бійці ВОХОР попередили такі спроби на станції Чаплине та перегоні Гусарка – Магедове.

На станції Нікополь 16 січня стрільці присікли крадіжку помольних сталевих куль загальною вагою 120 кг.

На перегоні Новогуполівка – Вільнянськ 18 січня оперативна група воєнізованої охорони залізниці затримала злочинця, який намагався вкрасти деталі верхньої будови колії.

На станції Запоріжжя-Вантажне 22 січня було зафіксовано невдалу спробу розкрадання деталей гальмівної тяги поїзда. А на перегоні Запоріжжя-Ліве – Вільнянськ ВОХОРівці цього дня попередили викрадення брухту з вагона вантажного потяга.

Щоб присікти розкрадання брухту з вантажних поїздів, бійцям воєнізованої охорони залізниці протягом минулого тижня довелося двічі застосувати вогнепальну зброю – на перегонах П’ятихатки-Стикова – П’ятихатки та Верховцеве – Верхньодніпровськ.

Окрім цього, за ходіння коліями у невизначених місцях за цей період затримали та оштрафували 15 порушників правил безпеки.