slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

ПАТ «Укрзалізниця» завершує погодження контракту з іранською стороною щодо участі працівників товариства в будівництві колії в Ірані 8/2/2017

ПАТ «Укрзалізниця» завершує узгодження контракту з іранською стороною, за яким працівники товариства братимуть участь в будівництві колії в Ірані. Планується, що після остаточного узгодження всіх деталей документ буде підписано обома сторонами в Києві.

Проект будівництва залізниці в Ірані наразі є пріоритетним напрямком співробітництва між Україною та Іраном у транспортній галузі. Ці питання також обговорюються й під час візиту делегації Міністерства інфраструктури України та ПАТ «Укрзалізниця» до Ірану 5-7 лютого 2017 року.

Передбачається, що на роботу до Ірану поїдуть 27 високопрофесійних працівників регіональної філії «Придніпровська залізниця». Фахівці ПАТ «Укрзалізниця» вже здійснили інспекційне ознайомлення з місцем, де триватимуть будівництво. Також до колійних робіт в Ірані буде залучено кілька десятків одиниць залізничної техніки.

На першому етапі реалізації проекту будівництва залізниці в Ірані роботи триватимуть на ділянці Керманшах – Малаєр (164,5 км з укладенням колійної решітки з постановкою на баластний шар, 41 км станційних колій, 175,7 км укладання безстикової колії замість інвентарних рейок, 138 комплектів стрілочних переводів на залізобетонних брусах). Саме його орієнтовна вартість складе 2,3 млн доларів США. Розглядається також можливість будівництва протяжністю 240 км двоколійної ділянки Тебріз – Міяне.

Передбачається, що колійні роботи в Ірані українські залізничники здійснюватимуть упродовж півтора року.

Відповідно до укладеного в липні 2016 року Меморандуму між Міністерством інфраструктури України та Міністерством шляхів та міського розвитку Ісламської Республіки Іран передбачається, що ПАТ «Укрзалізниця» може будувати 1000 км залізничної інфраструктури Ірану.