slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У січні воєнізована охорона Придніпровської магістралі вберегла від розкрадання залізничне майно та вантажі вартістю понад 39 тисяч гривень 10/2/2017

У січні 2017 року на Придніпровській залізниці попередили 24 крадіжки вантажів та залізничного майна, за злочинні дії затримали 23 особи. Загальна вартість вбереженого від рук злодіїв майна перевищує 39 тис. грн.

Майже 60% становлять спроби крадіжок вантажів із вагонів вантажних поїздів. Найчастіше злодії зазіхали на вугілля - за місяць ВОХОРівці відвернули 9 таких спроб. Окрім цього, було зафіксовано факти розкрадання брухту, металопрокату та дерев’яного брусу.

Щоб вберегти вантажі від розкрадачів, бійці воєнізованої охорони у січні чотири рази попереджувально застосовували вогнепальну зброю. Найбільш криміногенними за цей період виявилися ділянки П’ятихатки-Стикова – П’ятихатки, Нікополь – Марганець – Мирова, Синельникове-1 – Івківка – Славгород.

Для профілактики розкрадань вантажів та залізничного майна бійці ВОХОР намагаються якомога оперативніше реагувати на повідомлення про несанкціоновані втручання в роботу магістралі, регулярно перевіряють пункти приймання брухту, щоб виявити тут вкрадене залізничне майна та вантажі з маркуванням, супроводжують вантажні поїзди, організовують засідки, пікети та патрулі на найбільш криміногенних та потенційно небезпечних ділянках залізниці, тощо.