slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Маловтішний паритет: у січні на Придніпровській залізниці зафіксовано таку ж кількість випадків невиробничого травматизму, як і торік, але з тяжчими наслідками 10/2/2017

За перший місяць 2017 року на Придніпровській магістралі через власну необачність травмувалися шість сторонніх осіб, троє з яких - смертельно. Така ж кількість постраждалих була й у січні минулого року, однак із легшими наслідками – лише одним смертельним випадком.

Причиною всіх цьогорічних інцидентів стало грубе порушення громадянами правил безпеки на залізничному транспорті, зокрема ходіння по коліях, перехід через колії перед потягом, що наближається, а також у невизначених місцях. Зафіксовано й одну спробу суїциду.

Щоб убезпечити громадян на об’єктах залізничної інфраструктури, попередити невиробничий травматизм, придніпровські залізничники вдаються до низки заходів: проводять системну роз’яснювальну роботу у навчальних закладах, насамперед, розташованих поблизу залізниці; у місцях найбільшої концентрації нещасних випадків розміщують застереження, а на вокзалах та станціях, у поїздах - інформацію про правила безпечної поведінки на залізничному транспорті, наслідки порушень цих правил, а також адміністративну відповідальність порушників; постійно сповіщають пасажирів по гучномовцю про маневрові роботи на станціях, прибуття-відправлення поїздів, тощо.

Окрім цього, у 2017 році на залізниці продовжать капітальний ремонт залізничних переїздів, оновлення настилів та сходів на пішохідних мостах та наземних переходах.

Залізничників непокоять і дані служби воєнізованої охорони, згідно з якими у січні на 26% побільшало порушників правил безпеки, яких ВОХОРівці затримали під час патрулювання станцій та перегонів. Затримані – це потенційні жертви нещасних випадків на залізниці, адже ці люди нехтують власною безпекою. Так, у січні за ходіння коліями у невизначених місцях бійці ВОХОР оштрафували 82 особи (у 2016 році – 65).

Придніпровська залізниця закликає громадян бути уважними на залізничному транспорті, неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки на інфраструктурних об’єктах та у рухомому складі.