slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Школа в таборі «Артек» зустріла учнів 1/9/2011

З першого вересня 2011 року за парти у школі табора «Артек» сядуть 2700 дітей зі всієї України. До свята знань під патронатом керівництва Укрзалізниці та Придніпровської залізниці, яка власними силами та коштами збудувала цей навчальний заклад, парадний вхід школи прикрасили барельєфом, який увічнив пам'ять колишнього міністра транспорту та зв’язку – генерального директора Укрзалізниці Георгія Кірпи.

Нагадаємо, що школа у таборі «Артек» відбудована у 2004 році саме Придніпровською залізницею. Зараз цей навчальний заклад вважається одним з найсучасніших і передових та є гордістю «Артека».

Усі класи і лабораторії у школі оснащені сучасними навчальними посібниками та підручниками, приладами, технічними засобами та комп’ютерами. У школі створені усі умови, аби, навіть відпочиваючи у таборі, діти не відстали від навчальної програми, легко та комфортно здобували знання.

«Ми вдячні керівництву Укрзалізниці та Придніпровській залізниці, яка відбудувала нову школу та оснастила її всім необхідним для комфортного навчання дітлахів без відриву від відпочинку», - відзначила директор школи Наталя Царькова.

За її словами, протягом 2010 року школу при всесвітньо відомому міжнародному дитячому центрі «Артек» відвідало більше 14 тис. дітей.