slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2016 році держадміністрації компенсували Придніпровській залізниці за приміські перевезення пільговиків трохи більше 40% 14/2/2017

У 2016 році електропоїздами Придніпровської залізниці у приміському сполученні було перевезено 14 млн 763,3 тис. пасажирів, у тому числі 4 млн 500,8 тис. пільговиків, які становили понад 30% усіх пасажирів.

Сума, що підлягає компенсації за пільгові перевезення, торік склала 51 млн 011.1 тис. грн. Однак замовники приміських перевезень за соціальними тарифами – місцеві держадміністрації – відшкодували залізниці лише 40,1% від фактичних нарахувань (20 млн 445,9 тис. грн.).

У результаті постійної роботи, яку проводили залізничники, минуло річ удалося знайти порозуміння у питаннях виплати компенсації з керівництвом Дніпропетровської, Вільногірської, Новомосковської, Павлоградської, Криворізької, Нікопольської, Енергодарської, Токмацької та Запорізької міських рад, Васильківської, Дніпропетровської, Новомосковської, Синельниківської, Юр’ївської, Томаківської, Бердянської, Василівської, Веселівської, Вільнянської, Запорізької, Кам’яно-Дніпровської, Куйбишевської, Мелітопольської, Новомиколаївської, Пологівської, Приморської, Токмацької, Чернігівської та Якимівської райдержадміністрацій, що погодилися на часткове відшкодування залізниці її витрат на пільгові перевезення пасажирів у приміському сполученні.

Неконструктивною була позиція Кам’янської міської ради та Верхньодніпровської районної держадміністрації, які в 2016 році відмовилися від співпраці з регіональною філією та передбаченого чинним законодавством обов’язку компенсувати перевізникові надані ним послуги за соціальними тарифами.

На цей час Придніпровська залізниця працює над укладенням договорів з органами місцевого самоврядування на перевезення пільгових категорій пасажирів у приміському сполученні в 2017 році.