slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2016 році випадків вандалізму на Придніпровській залізниці поменшало вдвічі, а у січні 2017 року не зареєстровано жодного 20/2/2017

Січень 2017 року порадував придніпровських залізничників тим, що жоден приміський поїзд магістралі не зазнав пошкоджень від рук залізничних хуліганів (у січні 2016 року було зафіксовано 10 випадків вандалізму).

Є позитивна динаміка і в підсумкових показниках 2016 року. Так, торік на залізниці зареєстрували 43 випадки пошкодження та розукомплектування приміських електропоїздів, що удвічі менше за показники попереднього року (в 2015 році - 88). Однак збитки, завдані діями вандалів, залишилися стабільно високими – понад 365 тис. грн з урахуванням витрат на відновлення.

У 2016 році залізничні хулігани найчастіше діяли на станціях Кривий Ріг та Нікополь, а в загальній статистиці побільшало фактів розкрадання елементів рухомого складу.

За фактами крадіжок правоохоронні органи торік відрили 26 кримінальних проваджень, двох розкрадачів було притягнуто до відповідальності зі стягненням з них матеріальної шкоди в сумі понад 78 тис. грн.

Придніпровські залізничники звертаються до громадян із проханням берегти моторвагонний рухомий склад, який щоденно і в будь-яку погоду здійснює сотні рейсів у приміському сполученні, перевозить тисячі пасажирів, кожен третій з яких – пільговик.