slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Окрилені весною: в головному офісі Придніпровської залізниці пройшла виставка-конкурс робіт прикладного мистецтва 2/3/2017

Весна в головному офісі регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» уже традиційно почалася з виставки-конкурсу робіт прикладного мистецтва, організованої об’єднаною профспілкою служб.

Цьогорічний захід мав назву «Весна прийшла!» і зібрав творчі роботи 49 працівників управління, захопленням яких є плетіння, живопис, вишивання нитками та бісером, поробки з дерева, шкіри, тіста, лози, паперу, намиста, стрічок та інших, часто неймовірних матеріалів, а також кулінарні смаколики

Основні мотиви експонатів, представлених на виставці, - краса рідної землі та людських відносин, безмежність людської фантазії, патріотичні та залізничні сюжети і, звичайно ж, любов і весна.

«У нашого заходу – «жіноче обличчя», - розповів голова об’єднаної профспілкової організації служб Олександр Мунтян. – Насамперед, він присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня. По-друге, 48 із 49 учасників виставки – це жінки-залізничниці. І зрештою, весна та любов завжди асоціюються саме з прекрасною половиною людства».

Творчий захід був оголошений як виставка-конкурс, а де конкурс – там переможці і призи. За словами Олександра Мунтяна, високий рівень усіх робіт (а їх було понад сто), а також захоплені відгуки відвідувачів – працівників управління Придніпровської залізниці, спонукали організаторів виставки-конкурсу до соломонового рішення - заохотити кожного з майстрів.

Наостанок залишається лише зазначити: творчий захід додав весняного передсвяткового настрою і його організаторам, і учасникам, і гостям. А ще назвати ім’я єдиного чоловіка, який своїми чудовими роботами – дерев’яними скульптурами – прикрасив виставку-конкурс. Це начальник проектно-кошторисної групи служби капітальних вкладень Павло Бондаренко.