slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Відзвітували профспілки 2/9/2011

В актовій залі управління Придніпровської залізниці пройшла 55-а звітно-виборна конференція об’єднаної профспілкової організації служб ДП «Придніпровська залізниця», учасниками якої стали понад 100 делегатів.

Про роботу за 5-літній період звітували керівники профкому та ревізійної комісії. Доповідачі зазначили, що за звітний період об’єднана профспілкова організація служб, активно використовуючи свої повноваження й тісно співпрацюючи з керівництвом магістралі, виконала значну роботу щодо захисту соціально-економічних прав членів профспілки, зокрема, збереження кадрового потенціалу підприємства, недопущення погіршення соціального становища його працівників, створення належних умов праці на робочих місцях, профілактики травматизму, оздоровлення й відпочинку членів профспілки та їхніх дітей тощо.

Завдяки соціальному партнерству з керівництвом залізниці щороку до Колективного договору вносились нові пункти, спрямовані на захист трудових прав і поліпшення соціально-економічних гарантій членів профспілки. На підприємстві спостерігається стала тенденція до щорічного підвищення заробітної праці, збережено преміювання та інші грошові заохочення працівників, соціальну оздоровчу, культурну та спортивну сфери.

Серед добрих профспілкових справ звітного періоду називалися: організація вечорів, культпоходів до театру, екскурсій вихідного дня, авторських виставок, проведення шахових турнірів, першостей з риболовлі, роботу жіночої групи здоров’я та чоловічих волейбольних груп на відомчому стадіоні «Локомотив», придбання спортивного інвентарю, новорічних подарунків для дітей залізничників, путівок у пансіонати та дитячі оздоровчі табори, виплату матеріальної допомоги членам профспілки у важкі життєві моменти та інші.

Після обговорення доповідей роботу об’єднаної профспілкової організації служб ДП «Придніпровська залізниця» визнано задовільною.

На конференції також було обрано новий склад профкому, високу честь очолювати який знову довірено Якову Яковичу Куриленку, ревізійної комісії та делегатів на 26-у звітно-виборчу дорожню профспілкову конференцію.