slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця звертається до комунальних служб м. Дніпра з проханням навести лад на автошляхах, які прилягають до залізничних переїздів 3/3/2017

Придніпровська залізниця звертається до комунальних служб міста Дніпро, відповідальних за утримання транспортної інфраструктури, з проханням звернути увагу на незадовільний стан деяких автошляхів, що прилягають до залізничних переїздів.

Сьогодні, 3 березня, інтернет-видання «Vgorode.ua» розмістило на своїх сторінках матеріал «Привет, весна: в Днепре сразу две фурі провалились под асфальт».

У матеріалі йдеться про те, що через незадовільний стан асфальтного покриття автошляху на з’їзді із залізничного переїзду в селищі Діївка дві вантажівки по колеса застрягли у багні і не змогли звідти вибратися без сторонньої допомоги.

Зазначимо, що згадана у статті ділянка автошляху – перехрестя вулиць Мукачівської та Геологічної в районі кінцевої зупинки маршрутного таксі № 92, не знаходиться у межах залізничного переїзду 178-й км перегону Діївка – Сухачівка, а є комунальною територією.

Придніпровська магістраль як власник залізничного переїзду регулярно виконує роботи з ремонту дорожнього покриття у межах залізничного переїзду, а саме: від рейок до шлагбаумів.

Звертаємося до відповідних комунальних дорожньо-експлуатаційних організацій із проханням навести лад на автошляхах, які прилягають до залізничних переїздів, щоб унеможливити виникнення надзвичайних ситуацій на під’їздах до залізничних колій, гарантувати безпечний та безперебійний рух автотранспорту через залізничні переїзди.