slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці привітали жінок-працівниць 7/3/2017

У головному офісі Придніпровської залізниці привітали працівниць зі святом прекрасної половини людства, весни та любові – 8 Березня.

«Ви – окраса кожного трудового колективу, берегині родинного затишку й добробуту, Ви – наше натхнення й розрада. Матері, кохані, дружини, подруги, доньки – ті, що дарують чоловікам життя, наповнюють його змістом, радістю та любов’ю, можливістю продовжуватися у дітях та онуках, – звернувся до жіноцтва у залі в.о. начальника регіональної філії Юрій Тищенко. – Будьте завжди щасливі й кохані, живіть під мирним небом і яскравим сонцем, у любові та шані. Хай обминуть вас негаразди, а поруч неодмінно буде надійне чоловіче плече», – побажав він колегам-жінкам від себе та сильної половини колективу.

З нагоди Міжнародного жіночого дня 11 кращих працівниць магістралі отримали галузеві відзнаки – нагрудні знаки «За заслуги. Укрзалізниця» та «Залізнична Слава», годинник від голови правління ПАТ «Укрзалізниця», тощо. Сімдесят дві залізничниці також були заохочені наказом начальника регіональної філії.

Піднесений настрій жінкам створили також самодіяльні колективи Придніпровської залізниці, які підготували до цього дня святковий репертуар – співочі, танцювальні й циркові номери.