slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Кількість посягань на майно та вантажі Придніпровської магістралі у 2017 році збільшилася майже на 63 % 10/3/2017

За два місяці 2017 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці присікли 78 крадіжок вантажів та майна магістралі на суму понад 271 тис. грн. За спробу скоєння цих злочинів було затримано 68 осіб.

Статистика невтішна: у порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість зазіхань на залізничне майно та вантажі зросла майже на 63% (у 2016 році – 48 крадіжок).

Із загальної кількості випадків 53% (41 інцидент) – це спроби викрадення вантажів із вагонів. Злочинців найбільше цікавило вугілля (20 випадків), металопрокат (8 випадків) та брухт (7 випадків). Були також спроби крадіжок дерев’яного брусу, мінеральних добрив, виробів із чорних металів, пально-мастильних матеріалів і навіть соняшникової олії.

Щоб відлякати особливо зухвалих розкрадачів, у січні-лютому поточного року стрільці ВОХОР вимушені були 11 разів застосувати вогнепальну зброю.

Найбільш криміногенними за цей час виявилися ділянки П’ятихатки-Стикова – Желєзнякове – Верховцеве, Нікополь – Марганець – Мирова, Синельникове-1 – Івківка – Славгород, Запоріжжя-Ліве – Вільнянськ.

Щоб ефективно протидіяти спробам розкрадань майна та вантажів, бійці відомчої воєнізованої охорони постійно моніторять найбільш криміногенні ділянки залізниці, перевіряють пункти приймання брухту, щоб виявити украдене залізничне майно, намагаються якомога оперативніше реагувати на повідомлення про незаконні втручання у роботу магістралі, супроводжують цінні вантажі, встановлюють засідки, проводять позапланові обстеження, тощо.

Окрім цього, у 2017 році майже на чверть побільшало порушників правил безпеки на залізничному транспорті. Так, у січні-лютому ВОХОРівці затримали і оштрафували 187 громадян, які переходили колії у невизначених місцях (у 2016 році – 150 таких осіб).