slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На головному вокзалі Дніпра пройшов патріотичний флешмоб 14/3/2017

Сьогодні на вокзалі Дніпро-Головний Придніпровської залізниці лунали пісні та оркестрові мелодії у виконанні 5-го військового оркестру штабу військ оперативного командування «Схід» та студентського хору Дніпровського коледжу культури та мистецтва.

Спільний творчий захід був присвячений Дню українського добровольця, що відзначається в Україні вперше, – рішення про його встановлення Верховна Рада прийняла 17 січня цього року.

У півгодинному концерті, який зібрав чимало пасажирів залізниці і городян, пролунали військові марші, патріотичні пісні, в тому числі й авторства самих військових музикантів, попурі улюблених українських народних пісень, джазові мелодії, а також «Гімн нової української армії».

Глядачі, серед них були і учасники АТО (їм придніпровські залізничники та волонтери кілька років тому облаштували зручне місце для відпочинку безпосередньо на центральному залізничному вокзалі), тепло зустріли спільний виступ військових музикантів та студентського хору. Люди підспівували знайомі мелодії, гучними оплесками супроводжували кожен музичний номер, а насамкінець охочі ще й сфотографувалися з артистами на згадку.

За словами начальника оркестру військового диригента капітана ЗСУ Олександра Жарія, музичні флешмоби до Дня українського добровольця сьогодні відбудуться в 11 великих містах України. Їх мета - вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, підняти патріотичний дух українців.