slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Воєнізована охорона Придніпровської залізниці протягом тижня запобігла десяти крадіжкам майна та вантажів 20/3/2017

На минулому тижні, з 13 по 19 березня 2017 року, стрільці воєнізованої охорони Придніпровської залізниці присікли десять спроб розкрадання майна та вантажів, які перевозить магістраль, за злочинні посягання затримали п’ятьох осіб.

Так, п’ятнадцятого березня оперативна група стрілецької команди Синельникове-1 на станції Миколаївка-Донецька затримала двох чоловіків, що намагалися вивезти одинадцять мішків з вугіллям вагою близько 660 кг. Злодіїв та мотоцикл, яким вони спробували вивезти викрадений із поїзда вантаж, передали правоохоронцям.

Дев’ятнадцятого березня на станції П’ятихатки-Стикова ВОХОРівці присікли крадіжку шістнадцяти ящиків зі шпалерами. Зловмисники скинули їх з поїзда, що прямував до станції Іллічівськ-Паромна.

Щоб попередити зухвалі спроби вкрасти брухт із вагонів, стрільцям воєнізованої охорони залізниці лише за один день двічі довелося застосовувати вогнепальну зброю. Зокрема, п’ятнадцятого березня постріли лунали на перегоні П’ятихатки – Жовті Води-1 та Жовті Води-1 – Савро.