slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За два місяці 2017 року Придніпровська магістраль на 5% збільшила перевезення пасажирів у далекому сполученні 23/3/2017

У січні-лютому 2017 року поїзди Придніпровської залізниці в далекому сполученні перевезли понад 1 млн 265,8 тис. тис. пасажирів, тоді як за аналогічний період минулого року – більш як 1 млн 204,7 тис. осіб.

Обсяги пасажирських перевезень цього року зросли на 5%, а на чільне місце за популярністю знову вийшов львівський напрямок.

Нагадаємо, що для перевезення пасажирів на великодні свята, в тому числі й до Львова, Придніпровська залізниця вже призначила додаткові поїзди та рейси графікових потягів. Зокрема, через Львів курсуватиме пасажирський поїзд № 231/232 Дніпро – Івано-Франківськ, що відправлятиметься з Дніпра 14 та 16 квітня, а в зворотному напрямку вирушатиме 15 та 17 квітня.

Ознайомитися з детальним розкладом цього та інших поїздів, а також замовити чи оформити квитки можна на офіційному сайті Укрзалізниці booking.uz.gov.ua та в залізничних касах.

Нагадуємо також, що 26 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Відправлення та прибуття поїздів на квитках зазначене з урахуванням цього переходу. Утім, подорожуючим і тим, хто зустрічатиме їх на вокзалі, все одно варто бути уважними і вчасно перевести свого годинника.